O firmie

POZNAJ ZISICO

ZISICO Sp. z o. o. powstała w 2016 r. i z sukcesem kontynuuje działalność powstałej w 1992 r. firmy - Zakład Instalacji Sanitarnych CO i gazowych Józef Kubik, która przez lata wypracowała sobie uznanie i ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku budowlanym.

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, dobrej organizacji pracy oraz dysponowaniu specjalistycznym sprzętem budowlanym osiągamy wysoką jakość wykonywanych robót, a co za tym idzie realizujemy nasze inwestycje terminowo i rzetelnie. Cieszymy się też opinią firmy, która bardzo sumiennie i natychmiastowo usuwa wszelkie usterki oraz reaguje na zgłaszane reklamacje.

Wieloletnie doświadczenie w branży skłania nas do podejmowania się nowych przedsięwzięć. Obecnie jednym z nich jest budowa 6 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, zaledwie kilka minut od centrum Małomic i Szprotawy.

Zamówienia publiczne

1

INWESTYCJE DEWELOPERSKIE

2

PRACE BUDOWLANE

jakość wykonania

Realizujemy inwestycję o wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół. Każdy z budynków wykonujemy z pełną starannością i z najlepszych materiałów. W trosce o zadowolenie naszych Klientów postawiliśmy na najwyższą jakość.
GALERIA KONTAKT

Znajdź idealne rozwiązanie dla siebie i Twojej rodziny !